Студенти та викладачі кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії долучилися до Всеукраїнського проєкту «Українська книга в укриттях Херсонщини»

У березні 2024 року Черкаський державний технологічний університет долучився до Всеукраїнського проєкту «Українська книга в укриттях Херсонщини».

Всеукраїнський проєкт ще триває протягом березня – травня 2024 року, тому сподіваємося, що кількість книг українською мовою до бібліотеки ЧДТУ значно збільшиться, як і активних дарувальників серед студентів та співробітників університету.

Приємно повідомити, що студенти та викладачі кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії взяли активну участь у даному проєкті, що проходить під гаслом «Подаруй книгу Херсонщині!»: студенти зібрали та передали в бібліотеку ЧДТУ 14 книг, викладачі – 3 книги.