День ЧДТУ у Черкаській спеціалізованій школі № 27 імені Михайла Путейка

У межах просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» 11 квітня 2024 року року науковці університету влаштували День ЧДТУ у Черкаській спеціалізованій школі № 27 IIII ступенів імені Михайла Путейка Черкаської міської ради Черкаської області.

Представники кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії взяли участь у науковому пікніку організованому для учнів Черкаській школі №27, що мав на меті продемонструвати розмаїття спеціальностей, за якими проходить підготовка в ЧДТУ та заохотити молодь до наукового пізнання та усвідомленого вибору майбутньої професії.

Також представники кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії ознайомили школярів зі спеціальностями 123 «Комп’ютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека та захист інформації», які забезпечує кафедра.