Науковий пікнік у Черкаській школі №8

У межах просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» 20 березня 2024 року науковці університету влаштували День ЧДТУ у Черкаській школі №8.

Представники кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії взяли участь у науковому пікніку організованому для учнів Черкаській школі №8, що мав на меті продемонструвати розмаїття спеціальностей, за якими проходить підготовка в ЧДТУ та заохотити молодь до наукового пізнання та усвідомленого вибору майбутньої професії.

У шкільних коридорах розгорнувся демонстраційний майданчик, де представники кожної кафедри представили винаходи, розробки,  наукові досягнення студентів та викладачів. Для учнів школи викладачі ЧДТУ провели цікаві уроки, квести, вікторини та тренінги.

Представники кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії ознайомили школярів зі спеціальностями 123 «Комп’ютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека та захист інформації», які забезпечує кафедра.

З детальнішою інформацією щодо сьогоднішньої події можна ознайомитися за посиланням.