Кафедра ІБ та КІ взяла участь у профорієнтаційному заході на території  Черкаської спеціалізованої школи №28 імені Тараса Шевченка

15 березня 2024 року кафедра інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії Черкаського державного технологічного університету прийняла участь у профорієнтаційному заході, який відбувався на території Черкаської спеціалізованої школи №28 імені Тараса Шевченка.

Доцент кафедри ІБ та КІ Лавданський Артем Олександрович провів урок для школярів 10-А класу на тему: “Cтворення та налаштування простої мережі”. Учні отримали можливість краще дізнатися про можливості і перспективи спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека та захист інформації», які забезпечує кафедра. Це дозволить учням сформувати свідомий вибір фаху та буде додатковим стимулом у мотивації до навчання.