День ЧДТУ у Золотоніській санаторній школі Черкаської обласної ради

У межах просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» 13 березня 2024 року науковці університету влаштували День ЧДТУ у Золотоніській санаторній школі Черкаської обласної ради.

Представники кафедри інформаційної безпеки та компютерної інженерії взяли участь у науковому пікніку організованому для учнів Золотоніської санаторної школи, що мав на меті продемонструвати розмаїття спеціальностей, за якими проходить підготовка в ЧДТУ та заохотити молодь до наукового пізнання та усвідомленого вибору майбутньої
професії.

Викладачі ЧДТУ провели учням школи цікаві уроки, квести, вікторини та тренінги. Школярі зацікавлено розглядали та тестували пристрої, вироби та винаходи студентів і викладачів ЧДТУ, які були представлені як демонстраційні зразки кафедрами факультетів.

Представники кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії ознайомили школярів зі спеціальностями 123 «Комп’ютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека та захист інформації», які забезпечує кафедра.

З детальнішою інформацією щодо сьогоднішньої події можна ознайомитися за посиланням.