Викладачі кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії ЧДТУ долучилися до буккросинг-проєкту

За ініціативи Уповноваженої з питань державної мови в ЧДТУ, очільниці відділу студентського розвитку та культурних програм Марини Северинчук в Черкаському державному технологічному університеті на базі новоствореного АртХабу у 2024 році заплановано розпочати проєкт «Твоя книжкова полиця». Мета проєкту – дати друге життя книгам та популяризувати українську та україномовну літературу серед молоді.

Викладачі кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії ЧДТУ підтримали ініціативу Марини Северинчук та долучилися до буккросинг-проєкту, передавши у дарунок україномовні книги для формування книжкової полиці для старту запланованого проєкту.

Сподіваємося на швидкий старт проєкту та зацікавленість студентської молоді буккросингом!