Перелік нормативних дисциплін здобувачів вищої освіти напряму підготовки 6.170103 «Управління інформаційною безпекою»
(спеціальності 125 «Кібербезпека» освітньої програми «Управління інформаційною безпекою»)
№№ | Назва нормативної дисципліни |
1. | Українська мова |
2. | Історія та культура України |
3. | Іноземна мова (за професійним спрямуванням) |
4. | Філософія |
5. | Вища математика |
6. | Безпека життєдіяльності та основи охорони праці |
7. | Фізичне виховання |
8. | Вступ до кібербезпеки |
9. | Інформаційна безпека держави |
10. | Інформатика |
11. | Основи національної безпеки |
12. | Основи криптографічного захисту інформації |
13. | Технології програмування |
14. | Теорія ризиків |
15. | Система охорони державної таємниці |
16. | Основи технічного захисту інформації |
17. | Програмний захист інформації |
18. | Організаційне забезпечення захисту інформації |
19. | Організація спеціального діловодства |
20. | Безпека інформації в інформаційно-комунікаційних системах |
21. | Комплексні системи захисту інформації |
22. | Бази знань і експертні системи в інформаційній безпеці |
23. | Аналіз систем криптографічного захисту інформації |
24. | Стеганографічні методи захисту інформації |
25. | Сучасні наукові методи криптоаналізу |
Дисципліни кафедри Назва кафедри для магістрів спеціальності 123 – назва спеціальності на 2019-2020 н.р.
Назва дисципліни | Форма навчання | Семестр | Курс | Вид занять | Прізвище, ім’я, по батькові лектора |
---|---|---|---|---|---|
Експертні технології прийняття рішень | денна | Весняний семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Триус Ю.В., Оксамитна Л.П. |
Методологія та організація наукових досліджень | денна | Осінній семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Тимченко А.А., Андрієнко В.О. |
Системний аналіз і моделювання економічних систем | денна | Осінній семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи, КР | Тимченко А.А., Андрієнко В.О. |
Системи аналітичної обробки даних | денна | Весняний семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Тимченко А.А., Оксамитна Л.П. |
Конфігурація, налаштування і адміністрування серверів | денна | Осінній семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Герасименко І.В. |
Теорія і методи захисту інформації | денна | Весняний семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Герасименко І.В. |
Штучні нейронні мережі в комерції та бізнесі | денна | Весняний семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Герасименко І.В. |
Проектування систем підтримки прийняття рішень | денна | Весняний семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи, КП | Дяченко П.В. |
Самоорганізація прогнозуючих моделей | денна, заочна | Осінній семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Дяченко П.В. |
Інтелектуальні інформаційні системи в економіці | денна, заочна | Весняний семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Оксамитна Л.П. |
Інформаційні системи управління в економіці | денна | Весняний семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи, КП | Оксамитна Л.П. |
Дисципліни кафедри Назва кафедри для PhD спеціальності 123 – назва спеціальності на 2019-2020 н.р.
Назва дисципліни | Форма навчання | Семестр | Курс | Вид занять | Прізвище, ім’я, по батькові лектора |
---|---|---|---|---|---|
Моделі і методи оптимізації і прийняття рішень | денна | Осінній семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Триус Ю.В. |
Системно-методологічні основи інформаційних технологій | денна | Осінній семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Тимченко А.А. |
Прогресивні інформаційні технології | денна | Весняний семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Герасименко І.В. |
Сучасні технології тестування програмного забезпечення інформаційних систем | денна | Весняний семестр | 1 курс | лекції, лаб.роботи | Герасименко І.В. |