Викладачі кафедри ІБКІ взяли участь у Дні ЧДТУ в Тіньківському ліцеї на Чигиринщині

Черкаський державний технологічний університет активно продовжує просвітницькі заходи у межах проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!».

1 травня 2024 року Черкаський державний технологічний університет влаштував День ЧДТУ для старшокласників Тіньківського ліцею Чигиринської міської ради.

Представники кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерї взяли участь у профорієнтаційному заході організованому для ліцеїстів, що мав на меті продемонструвати розмаїття спеціальностей, за якими проходить підготовка в ЧДТУ та заохотити молодь до наукового пізнання й зацікавити учнів старших класів у поглибленому вивченні предметів, що необхідні для здобуття майбутньої професії за обраною спеціальністю.