На кафедрі інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії ЧДТУ відбувся День студентської науки

24 квітня 2024 року у відповідності до наказу ректора ЧДТУ 90/04 від 22.03.2024 «Про проведення Днів студентської науки в ЧДТУ в 2024 році» на кафедрі інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії факультету інформаційних технологій і систем проведена студентська науково-практична конференція. Голова кафедральної конференції д.т.н., професор, зав. кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії Віра БАБЕНКО.

У заході взяли участь викладачі та студенти кафедри ІБКІ. На конференції студенти-учасники представили свої наукові доповіді, що супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Доповіді студентів заслухали в ауд.505-1 корпусу.

Студенти факультету інформаційних технологій і систем взяли активну участь у студентській науково-практичній конференції, продемонстрували навички та компетенції щодо вибору, обробки та подання для наукової доповіді цікавих матеріалів з обраних тем дослідження. Кожен учасник конференції прагнув якнайкраще представити свою тему присутнім учасникам конференції та, звісно ж, вибороти призове місце.

За результатами обговорення доповідей призові місця розподілилися таким чином між студентами факультету інформаційних технологій і систем:

Присуджено наступні місця:

І місце – студент 1 курсу групи  СП-2306  Хоменко О.П.

Тема доповіді «Дослідження інструментів тестування програмних засобів».

Керівник: Керівник ст. викладач Гресько С.О.

ІІ місце – студентка 2 курсу групи БІУ-2208 Шубін М.О.

Тема доповіді «Web-додаток “Kitten cafe”».

Керівник: к.т.н., доц. Тазетдінов В.А.

ІІ місце – студент 3 курсу групи БІУ-2108 Носенко В.С.

Тема доповіді «Аналіз використання  лазерних технологій  у військовій справі».

Керівник: к.т.н., доц. Сисоєнко С.В.

ІІІ місце – студентка 1 курсу групи СП-2306 Гаврилюк Д.О.

Тема доповіді «Дослідження поняття та видів штучного інтелекту».

Керівник: к.т.н., доц. Миронюк Т.В.

ІІІ місце – студентка 1 курсу групи СП-2306 Паруля Я.В.

Тема доповіді «Аналіз ризиків безпеки системи «Розумний будинок»».

Керівник: ст. викладач Гресько С.О.

Викладачі кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії ЧДТУ привітали переможців студентської науково-практичної конференції  пам’ятними подарунками.

Вітаємо студентів-переможців та їх керівників з успішними результатами!